Jarek Musil

Absolvent VUT FE Brno, technická kybernetika, pedagogické doplňkové vzdělání, absolvent základní umělecké školy, obor kytara, aktivní hudebník jako kytarista a zpěvák s dlouholetou praxí doma i v zahraničí. Na kontě má vlastní kompozice i pár stovek textů k originálním písním spíše populárního charakteru.

Má za sebou praxi v profesionálním nahrávacím studiu, jako zvukový inženýr a hudební režisér. Provádí prezentace a školení především v oblasti využití multimédií v hudební a pedagogické praxi.

Jarek Musil je manažerem pro školy a vzdělávání a také produktovým specialistou na notační a výukové programy u firmy DISK Multimedia. Jeho hlavní doménou je notační program Sibelius. Zajišťuje také poradenství k software od společnosti Steinberg a dalších, které jsou využitelné ve školství. Díky jeho působení v oblasti pedagogiky má ke školám stále velmi blízko.

Jarek je správcem a lektorem vzdělávacího centra Deccart, kde zajišťuje vzdělávací akce pro širokou hudební veřejnost, ale zorganizuje i speciální individuální akce pro jednotlivce a školy přímo na míru.
Odkaz na stránky …