Nejčastější dotazy

Podle vašich dotazů ohledně činnosti vzdělávacího centra Deccart zjišťujeme, že se často zajímáte o stejné nebo podobné informace, proto jsme zde připravili odpovědi na vaše nejčastěji kladené otázky. Pokud zde odpověď nenaleznete, neváhejte nás kontaktovat.

 1. 1
  Jaké formy vzdělávacích akcí centrum Deccart pořádá?
 2. 3
  Jak zakoupit vstupenku na vzdělávací akci?
  V detailu každé vzdělávací akce najdete tlačítko koupit vstupenku online. pomocí kterého se dostanete na internetový obchod společnosti DISK, kde můžete vstupenku jednoduše objednat, zaplatit online platební kartou a obratem obdržíte vstupenku do své mailové schránky jako elektronický voucher, kterým se pak prokážete na vzdělávací akci. Navíc při nákupu vstupenek prostřednictvím eshopu již nemusíte provádět žádnou dodatečnou registraci na webu Deccart.

 3. 2
  Mohu si vzít sebou na akci počítač?
 4. Ano, můžete, ale je třeba se na této skutečnosti předem dohodnout, uveďte do poznámky. Na akcích jsou většinou připraveny rozvody elektřiny pro případné dobíjení vašeho notebooku, a pokud máte rozpracovaný nějaký projekt, s kterým potřebujete poradit za asistence našich lektorů, notebook si vezměte sebou. Na akci bude dostatečný prostor pro individuální dotazy a konzultace.

 • 4
  Jak dlouho bude akce trvat?
  Akce začíná v čas uvedený ve vyhlášené vzdělávací akci na webu, snažte se být dochvilní. Nebudou dlouhé pauzy a prostoje, program se modifikuje tak, abyste si odnesli maximum důležitých informací. Místo konání bude otevřeno již určitou dobu před začátkem akce s možností občerstvení. Je naplánována velká přestávka. Akce by měla končit podle časových údajů uvedených ve vyhlášené akci ne webu. Také záleží na četnosti vašich dotazů ve volné diskuzi.
 • 5
  Mohu si na místě výhodně software koupit?
  Ano, na místě je možné zakoupit nebo objednat software ale i další produkty jako MIDI konzole, profesionální zvukovou techniku atd. Poskytneme účastníkům akce speciální slevu na produkty z nabídky produktů naší mateřské firmy DISK Multimedia. Navíc na akci bývá možnost získat školený produkt za extra speciální cenu, určenou pouze pro frekventanty tohoto workshopu.
 • 6
  Mohu si z akce pořídit audiovizuální záznam?
  Na akci je povoleno pořizování audiovizuálních záznamů pouze tehdy, pokud organizátor na místě nestanoví jinak.  Dle Autorského zákona ale pořizovatel takový záznam smí užít výhradně pro osobní potřebu a nesmí jej nikterak dále kopírovat, rozmnožovat, distribuovat a jinak šířit. Je samozřejmě možné, aby lektor, jež je nahráván, vyslovil svůj nesouhlas s nahráváním a tento nesouhlas by měl být účastníky akce respektován (§ 12 Zák.č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník ve znění dalších předpisů).
 • 7
  Je na místě možnost parkování a jak se tam dostanu?
  Ano, v místě konání akce bývá možnost parkování, pokud není blíže specifikováno ve vyhlášené akci, uveďte tento požadavek v poznámce. Místo konání bude popsáno ve vyhlášené akci.
 • 8
  Je možné se v místě konání občerstvit?
  Během vzdělávacích akcí je možné se občerstvit, na oběd je vymezena dostatečná doba. Bližší informace najdete vždy v aktuální vyhlášené vzdělávací akci.