Vzdělávací centra

Music City Club – Ocelářská 937/39, 190 00 Praha 9 – Vysočany, přednášková místnost vybavená kvalitním ozvučením, dataprojektorem a plátnem. Lektor může také využít bílou tabuli. Kapacita je až 50 míst. Pro občerstvení účastníků vzdělávacích akcí je k dispozici bar, který je v provozu během celé akce. Vstup je možný přes prodejnu Music City nebo přímo z ulice. Doprava – nejlépe Metro B, stanice Českomoravská. Parkovat lze přímo před budovou.
Vysoká škola báňská – technická univerzita Ostrava – 890 Centrum celoživotního vzdělávání, Tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava Poruba, multimediálně vybavené počítačové učebny pro 10 i více posluchačů. Jsou vybaveny dataprojektorem, ozvučením, bílou tabulí a klimatizací. Vchod je z hlavní budovy – rektorátu, označení učebny J403 – 4. patro. Nejlepší doprava je tramvajemi číslo 3,7,8,9,10 a 17, zastávka Rektorát VŠB. Parkovat lze přímo před budovou rektorátu na velkém parkovišti.
3bees studio Jinočany – Náměstí 5. května 57, 252 25 Jinočany, profesionálně vybavené hudební studio se zkušeným zvukovým mistrem a lektorem Kakaxou. Studio je určené v případě vzdělávacích akcí pro interaktivní formu (workshop), kde si každý posluchač pod dohledem zkušeného odborníka může sám bezprostředně v praxi ověřit nabyté vědomosti. Více zde: www.3bees.cz
Dunny studio Mirka Mužíka – Koněvova 16, 130 00  Praha 3, nahrávací studio bylo založeno v roce 2004. Dnes je díky svému perfektnímu vybavení a výborné akustice používáno především jako hudební a postprodukční studio, dále i pro natáčení různých reklamních spotů, jinglů a podobně. Nahrávací studio je situované ve zrekonstruovaných sklepních prostorech s možností natáčení do pozdních nočních hodin. Studio vlastní a provozuje Mirek Mužík. Studio je vybaveno špičkovou zvukovou technikou – mikrofony Neumann, AKG, Microtech Gefell, Rode, převodníky R.M.E, poslechem Focal a Yamaha. Více na www.dunny.cz
Royal Duck Studio – Na Nivách 19, 141 00 Praha – Michle, profesionálně vybavené hudební studio se zkušeným zvukovým mistrem a lektorem Jaro Cossigou. Studio je určené v případě vzdělávacích akcí pro interaktivní formu (workshop), kde si každý posluchač pod dohledem zkušeného odborníka může sám bezprostředně v praxi ověřit nabyté vědomosti.
NuArt České Budějovice – Chelčického 95/15, 370 01 České Budějovice, multimediální počítačová učebna pro 8 posluchačů sousedící s nahrávacím studiem – režie + nahrávací místnost. K dispozici je dataprojekce, ozvučení a bílá tabule. Centrum disponuje i příjemným zázemím pro posluchače a lektora.
Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií – VUT Brno, Technická 12, 616 Brno, multimediálně vybavená počítačová učebna pro 20 posluchačů. Pro lektora je k dispozici dataprojektor, ozvučení, bílá tabule. Ve vestibulu je možné se občerstvit v restauraci. Učebna se nachází v 5. patře budovy C, číslo SC5.50. Vchod vlevo vedle kopule, až do 5. patra volně, pak zvonek na učebnu SC5.50. Parkovat lze na velkém parkovišti přímo v areálu školy.