Martin Jirsák

Martin se dlouhá léta věnuje poradenství v oblasti MIDI a nahrávacích technologií. Téměr 10 let byl produktovým specialistou DISK Multimedia, s.r.o. – produktů z oblasti hudebního software (zejména DAW a virtuální nástroje), hardware (řídící klaviatury, MIDI kontroléry, zvukové karty) a moderních technologií (začlenění iOS a Android zařízení v hudbě).

Byl pravidelným autorem řady článků pro časopis Muzikus. Zakladatel Dětské televize, redakce Plzeň, školení pro větší skupiny zájemců v oblasti nahrávacích technologií. Odborné testy a články pro magazíny Muzikus, MusicStore a Click! (dříve SWN); odborné články a seriály pro internetový magazín MůjMac. Vlastní webové portály: Poradenská činnost, publikační činnosti a vlastní hudební tvorba (scénická hudba pro divadla a nízkorozpočtové filmy).

V současnosti je Test Engineer v oddělení vývoje společnosti Steinberg Media Technology, GmbH (skupina testování Cubase/Nuendo). V průběhu všeho provozuje své nahrávací studio, kde realizuje vlastní hudební kompozice. Je jediný český oficiálním Steinberg Certified Trainer.
Odkaz na stránky …