Boris Carloff

Producent, skladatel, zpěvák a studiový inženýr Boris Carloff je český hudebník, který se pohybuje mezi elektronikou, rockem a jazzem. Má klasické vzdělání na housle, projel s nimi skoro celou Evropu (Německo, Velká Británie, Norsko…). Debutoval na londýnském labelu Tracktion v roce 2003. Později se upsal labelu Red Salamanda a vydal EP Good Stuff. To bylo velmi dobře přijato a hráno po celém světě. Ve slavné rozhlasové show Gillese Petersona Worldwide na BBC byla dokonce dvakrát hrána píseň First Joy. Další track byl licencován v Japonsku a vydán na labelu Nuro Japan.

Boris se věnuje také skládání vážné a filmové hudby, např. pro seriál „Proč bychom se netopili”, mix hudby k filmu Jana Hřebejka “U mě dobrý”, dále složil hudbu k několika televizním inscenacím a nespočtu rozhlasových her a audioknih. Získal spoustu ocenění (Apollo 2012, Anděl 2012, Kryštof,…)

Boris Carloff je specialistou na mixáž a hudební produkci. Za sebou má úspěšnou spolupráci na albech předních českých kapel např. Kryštof, Sunshine , Skyline, Clou, Wohnout, Support Lesbiens a mnoha dalších známých českých a slovenských skupin a interpretů.

Pravidelně a vždy s obrovským ohlasem přednáší na workshopech vzdělávacího centra Deccart svůj specializovaný obor mastering.
Odkaz na stránky …